Skocz do zawartości
Gość Żwirek

Najlepsza klasa ekonomiczna opon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Żwirek

Hej, planuję kupić opony całoroczne w rozmiarze 215/50/R17. Szukam coś z klasy ekonomicznej, ale nowej - mam dwa samochody i w oby muszę je wymienić, więc chwilowo nie stać mnie na klasę premium. Może podpowiecie, które z wypisanych marek są ok i w które warto zainwestować, żeby nie żałować. Imperial All Season, Torque TQ025, Nankang Cross Season czy może Hankook Kindergy 4s?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Darius008

Dzień dobry Żwirku 😄 Z wypisanych przez Ciebie modeli miałem Hankook i byłem bardzo zadowolony. Po nich miałem opony Nexen i one lepiej zachowywały się na mokrej nawierzchni co nie oznacza, że z Hankookami coś było nie tak. Na drugim miejscu postawiłbym Imperiale - znajomy wulkanizator zawsze je poleca znajomym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, z wypisanych powyżej opon całorocznych mogę polecić z czystym sumieniem opony marki Hankook. Bardzo przyjemnie się jeździło i jak na swoją cenę są bardzo wytrzymałe. Dobra jakość idzie w parze z płynnością podczas jazdy. Innych niestety nie miałem okazji przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Osobiście polecam markę Nexen. Kiedyś niestety pogoda mi nie sprzyjała podczas podróży i naturalnie zacząłem się martwić czy moje opony dadzą radę w taką wichurę. Opony jednak poradziły sobie, bez większego problemu i dosyć szybko dojechałem do celu. Wysoka jakość opon przekłada się na wygodę podczas jazdy samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi