Skocz do zawartości
Mechanikov

Wyposażenie dodatkowe do warsztatu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jakiś czas temu również w tym temacie prosiłem was o niezbędne wyposażenie do warsztatu samochodowego. Teraz już wstępnie ten warsztat posiadam więc rozglądam się za jakimiś urządzeniami czy też gadżetami, które mogłyby ułatwić mi pracę we własnym warsztacie. Macie coś na oku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Osobiście mogę ci polecić różnego rodzaju mierniki, aby przy lakierowaniu być o wiele dokładniejszym. Możesz sprawić sobie również pistolet lakierniczy, który co prawda można pominąć i korzystać z puszek, ale moim zdaniem niezwykle poprawia efekty pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz zakupić również zestaw kluczy niestandardowych. Może i rzadko się takich używa, ale w niektórych sytuacjach nie musimy wtedy kombinować i szukać pewnego rodzaju zamienników śrubokrętu lub klucza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiednie polerki mogą zwiększyć ilość oferowanych przez Ciebie usług. Zawsze to jakieś zajęcie i dobry zarobek. Polerowanie nie jest trudne i nie jest jakoś nie wiadomo jak czasochłonne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowym wyposażeniem mogą być odpowiednie ochronne google i rękawiczki. Pamiętaj, że wypadki chodzą po ludziach i warto się od nich odpowiednio uchronić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi