Skocz do zawartości
Mechanikov

Jaki model wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jako że ostatnio naszła mnie ochota na zmianę swojego samochodu to zdecydowałem się tym razem na markę Mercedes-Benz. Są jakieś modele godne polecenia? Dla mnie liczą się przede wszystkim wygląd oraz osiągi pojazdu, więc najlepiej jakby było sportowe. Nie ograniczajcie się budżetem. Każde auto sprawdzę i najwyżej weźmie się kredyt na marzenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie mogę ci jedynie poradzić, abyś wybierał te nieco nowsze modele. Domyślam się, że wspominając o wyglądzie pojazdu chodziło ci o sportowy styl samochodu. Może nie tyle sportowy to taki prestiżowy można powiedzieć ( mam nadzieje, że wiesz o co chodzi 😕 ). Jako że są nowe to osiągi też powinny być w ich przypadku minimum zadowalające. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi osobiście również podobają się te nowsze modele. Jednak stare klasyki też mają swój urok. Na twoim miejscu pooglądałbym różnego rodzaju modele z mercedesa i wybrał na podstawie gustu. Każdy z nas ma własny gust, a każdy model różni się od siebie. Trudno będzie wskazać ci ten jeden odpowiedni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio niezwykle spodobały mi się takie stare klasyki. Oczywiście jeśli zdecydujesz się na zakup takiego starszego modelu to możesz liczyć na całkiem sporą ilość korzyści płynących z zarejestrowania samochodu jako zabytek. Przeszukaj katalogi z modelami takich właśnie staroci i spróbuj wybrac coś dla siebie. Wrazie jakichkolwiek pytań śmiało pisz, postaram się szybko odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej hej, ostatnio na drodze widziałem moim zdaniem jeden z najlepiej prezentujących się estetycznie klasyków, które są jeszcze w stanie jako tako jeździć po drogach. Mowa tutaj o Chevrolecie corvette c3 z 1978r . Jeśli zależy ci na wygladzie to moim zdaniem to jest dla ciebie najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi osobiście podoba mi się mercedes  6.3 amg  lecz to moje zdanie. Zależy też to od twojego gustu i czy ma być auto rodzinne czy sportowe .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi