Skocz do zawartości
Kalinet

gadżety zwiększające bezpieczeństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jako iż niedawno urodził mi się syn to chciałbym znacząco zwiększyć bezpieczeństwo mojej rodziny podczas jazdy samochodem. Szczególnie, że lubimy podróżować i często jedziemy w dłuższe trasy lub na wycieczki. Znacie może jakieś gadżety do samochodu, które by mi oraz mojej rodzinie takowe bezpieczeństwo zapewniły? A może trzeba coś wymienić w samym samochodzie? Proszę o wszelkie rady i dziękuję z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Po pierwsze moje gratulacje !!! A co do gadżetów samochodowych zwiększających bezpieczeństwo to moim zdaniem podstawą jest tutaj kamerka samochodowa zarówno przednia jak i tylna ( chociaż w głównej mierze zależy mi na przedniej ), aby w razie wypadku łatwo udowodnić winę drugiego kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Słyszałem, że niedawno na rynek wyszły montowane powłoki na zderzaki, które w przypadku wypadku amortyzują odrzut pojazdu. Mógłbyś sprawdzić, czy są już dostępne i jaka cena wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wam. Ostatnio coraz częściej wyświetla mi się reklama różnego rodzaju GPS, które pokazują aktualną lokalizację wszystkich twoich pojazdów. Jeśli jesteś właścicielem jakiejś firmy transportowej, lub po prostu masz więcej niż jeden samochód to taka właśnie kontrola lokalizacji każdego samochodu może znacząco zwiększyć bezpieczeństwo. Polecam sobie sprawdzić takie GPS szczególnie, ze jest to nowość i dlatego nie jest jeszcze cenowo drogie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi