Skocz do zawartości
Kalinet

Które Audi wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ostatnio zastanawiam się nad zakupem nowego samochodu, a jako że jestem ogromnym fanem marki Audi głównie przez wzgląd na styl i estetykę ich samochodów, to właśnie tam zacząłem poszukiwania. Rozważam 3 modele:

- Audi a4 Limousine 

- Audi a8 L

- Audi a5 Coupe

Który model waszym zdaniem jest najlepszy i dlaczego?  Poszukuję czegoś na dalekie trasy, aby nie martwić się o to, ze będę musiał co chwilę tankować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj. To, który model wybierzesz zależy w głównej mierze od twojego budżetu. Osobiście miałem okazję przejechać się Audi a5 Coupe i muszę przyznać, że wrażenia z tamtej przejażdżki mam niesamowite. Ogromna wygoda i niezwykła płynność ruchu sprawiają, że jazda jest niezwykle przyjemna. Samo wyposażenie auta dla osoby, która nie miała wcześniej do czynienia ze stylem oferowanym przez audi może wprawić w zachwyt. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej wam ! Wszystkie modele które wymieniłeś powyżej są z klasy luksusowej, lub są po prostu z wyższej półki. Moim zdaniem powinieneś przejechać się do najbliższego salonu, gdzie spotkać możesz takowy model i poprosić o jazdę próbną każdym z tych samochodów. Reszta to już kwestia twojego gustu i wrażeń z jazdy. Oczywiście możesz nie spotkać wszystkich w jednym miejscu i konieczne będzie sprawdzenie kilku salonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi