Skocz do zawartości
Gość samochod z usa

Sprowadzenie samochodu z USA do 40 tysięcy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość samochod z usa

Chce sprowadzic auto z usa, do 40 tys zl. czy ktokolwiek to robil i ma sprawdzona firme z polski z usa, ktora sprowadzi mi auto do Wroclawia.  szykujac w necie znalazlem ze trzeba oplacic podatek, clo, akcyze, oplata za transport auta, za dom maklerski i prowizej i robi sie ogromna suma

Chce sprowadzic auto z USA. Czy KTOKOLWIEK moze podac mi konkretne nazwy firm (amerykanskich lub polskich) lub strony internetowe firm zajmujacych sie wysylka samochodow do Gdyni lub Bremerhaven. Na kazdym forum czytam, ze wysylka auta to koszt $850-$1000. Ja szukajac po internecie znajduje ceny $3000-$4000. Jak to jest w koncu z ta wysylka?

Chce sprowadzic auto z USA. Czy KTOKOLWIEK moze podac mi konkretne nazwy firm (amerykanskich lub polskich) lub strony internetowe firm zajmujacych sie wysylka samochodow do Gdyni lub Bremerhaven. Na kazdym forum czytam, ze wysylka auta to koszt $850-$1000. Ja szukajac po internecie znajduje ceny $3000-$4000. Jak to jest w koncu z ta wysylka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuba

Widać, ze temat poruszany już wielokrotnie na różnych forach.  I nikt rzeczowo nie umie odpowiedzieć? Jeżeli masz do dyspozycji 40 tys to lepiej kupic cos tutaj. Z tego co widziałem to prowizja takiej agencji zależy od wartości auta i to minimum 5%.. a czy będziesz wiedzieć z ilu części masz auto, czy było bite? nie warto za taka kase ryzykowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bolo

Jak widzę te importowane auta z USA to zawsze się zastanawiam - jakim cudem taka cena. I czasami aż się chce zadzwonić. Niestety też miałbym na tyle obaw, że nie zaryzykowałbym.

Choć, kto tego nie robi, też szampana nie pije... zdecydowanie jeśli będziesz się decydował/ła namierzyłbym kogoś - kto korzystał z usług jakiejś firmy - by zdobyć wiedzę -choć taką o formalnościach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Zastanawiam się nad sprowadzeniem auta ze Stanów Zjednoczonych. Wiem, że to taka moja trochę fanaberia i pewnie w końcu do tego nie dojdzie, ale chciałbym przed podjęciem decyzji najpierw dowiedzieć się czegoś więcej. Czemu ludzie chcą kupować auta z USA i czy są lepsze od europejskich? Jaki jest koszt sprowadzenia auta i z jakimi problemami się to wiąże? Czy auto można kupić zdalnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Tomeks. Co do sprowadzania aut z zagranicy to tutaj sytuacje bywają naprawdę różne. Co do twojego pytania odnoście jakości pojazdów to tutaj też zależy to w głównej mierze od modelu samochodu i okazji jaką znajdziemy. Cenowo koszt wysyłki auta jest od 800 dolarów do aż kilku tysięcy dolarów, więc jak sam widzisz zależy to od konkretnej okazji na jaką trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi