Skocz do zawartości
Kuba21

Kamera samochodowa z lusterkiem - czy warto kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 🙂 w moim samochodzie mam już niefajne lusterko i planowałem wymianę. Kolega podpowiedział mi, że jak już  tak chcę je wymienić, to żebym sobie kupił kamerkę samochodową z lusterkiem. Ostatnio miałem kolizję sprawca się przyznał, ale jakby się nie przyznał to byłoby słowo przeciwko słowu.... a tak to jest nagranie. Co myślicie o takich kamerach z lusterkiem? Są funkcjonalne? Za ile można kupić coś porządnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Kuba 🙂 miałem kiedyś takie lusterko i nie byłem zachwycony. Tą kamerkę nakłada się na szybę, co przy bliższym spojrzeniu wygląda średnio. Dodatkowo w większości luserek po zmroku można je przyciemnić, żeby nie oślepiało a tutaj jest to utrudnione. Minusem też jest przełożenie kamerki do nowego auta czy nowego lusterka. Czasami jednak zwykła kamerka jest wygodniejsza bo łatwo i szybko można ją wyciągnąć z auta i zabrać ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim. Moim zdaniem lusterko z kamerką jest bardzo fajną opcją. Szczególnie jeśli zdarzają ci się takie sytuacje jak wyżej. Co do funkcjonalności takiego lusterka to tutaj zależy to jedynie od tego jaki dokładnie model zdecydujesz się kupić. Osobiście nie polecam kupowania tych modeli z niższej półki bo często obraz w takiej kamerce jest fatalny i w wypadku jakiegoś incydentu nie zawsze jesteśmy w stanie określić np z czyjej winy doszło do kolizji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Odnosząc się do słów Maćka M. estetyka wyglądu z przodu samochodu po zamontowaniu kamerki zależy głównie od dobrania modelu kamerki do modelu pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc kamerka samochodowa to bardzo dobra opcja, w momencie, gdy udajemy się w dłuższe podróże. Niektóre modele pomagają kontrolować prędkość, a w wypadku jakiejkolwiek kolizji możemy się łatwo ubiegać o odszkodowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi