Skocz do zawartości
Piter

Nawigacja na Gwiazdkę

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 🙂 chciałbym kupić rodzicom na Święta nawigację do samochodu. Ja mam w telefonie, ale dla nich ekran telefonu jest zbyt mały. Szukam więc czegoś z większym ekranem, prostego w obsłudze i niezawodnego oczywiście 😉 na prezent zrzucam się z rodzeństwem, więc może to być nawigacja do nawet 500 zł. Będę wdzięczny za jakieś polecenie, bo w internecie jest tego tyle, że głowa boli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam to 🙂 moi rodzice też uparcie nie chcą stosować telefonu jako nawigacji, mimo że oboje mają smartfony. Jeśli ma to być do 500 zł i z dużym ekranem, to polecam Modecom SX 7.2 iGO Primo - ekran ma 7" a kosztuje niecałe 500 zł. Ostatnio znajomi sobie taki kupili i są zadowoleni. Podobno jest bardzo precyzyjna i ma dobrą jakość sygnału. Myślę, że na święta będzie to fajny prezent 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam osobiście dalej używam nawigacji mimo posiadania smartfona. Moja navi ma większy ekran, łatwiej się wpisuje informacje, moim zdaniem ma lepszą dokładność niż telefon. Ja kupiłam sobie parę miesięcy temu nawigacje MIO Spirit 7700 za 430 zł. Ma fajny magnetyczny uchwyt, jest inteligentna i dostosowuje trasę do mojego stylu jazdy. Potrafi nawet wypowiadać nazwę ulic 😉 Ogólnie polecam. Ma jednak ekran 5" więc propozycja Młodego z 7" może być lepsza dla starszych osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi