Skocz do zawartości
Młody Mechanik

VW Golf V Kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chcę kupić auto rodzinne, Kombika, bo niedługo powiększa mi się rodzina i muszę mieć miejsce w bagażniku na wózek 😉 Powiem szczerze, że jeszcze się nie spotkałem z Golfem w Kombi, dlatego też będę wdzięczny za jakieś opinie o tym samochodzie, myślę o roczniku 2009-2010. Głównie żona będzie nim jeździła, więc zależy mi na względnej niezawodności, łatwym prowadzeniu i wygodzie auta. Jeśli mieliście takie auto to będę wdzięczny za opinię zanim pojadę coś oglądać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Miałem kiedyś FV Golfa IV a potem Passata B5 i ogólnie uważam, że Volkswageny to dobre auta. Mocna konstrukcja, ceny części może nie najtańsze ale łatwo dostępne. Bardzo dobrze mi się jeździło oboma. Nie miałem niestety tego konkretnego auta o którym piszesz, ale myślę, że jak znajdziesz auto w dobrym stanie to z marki będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Miałem kiedyś Golfa V w Kombi z 2008 roku z silnikiem 1.4 TSI 140 KM i 103 kW. Nie jest to oczywiście auto premium, ale dobrze się nim jeździło. Jako kombi nie jest wielkie, więc kobiecie się spodoba a i wózek wejdzie do bagażnika. Zwróć uwagę na przebieg i nie radzę kupować powyżej 200.000 bo wtedy już pomału wszystko siada. VW są dobrymi autami, więc generalnie polecam. Wyglądają też fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój kumpel ma Golfa V w kombi, czarny kolor i powiem że auto wygląda bardzo dobrze. Czasami niepotrzebne jest audi czy BMW, bo jest masa innych, fajnych aut. Ważne jest chyba to, że te auto ma spory bagażnik, modele diesla są oszczędne (kumpel zachwyca się spalaniem). Jak na kombi nie jest to wielkie auto, więc napewno przypadnie do gustu Pani, która woli mniejsze auta 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi