Skocz do zawartości
Gad

Skoda Rapid 1.2 TSI z 2017 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Moja mama planuje kupić Skodę Rapid z 2017 roku z silnikiem 1.2 TSI - podoba jej się wygląd a znajomy ma do sprzedania fajny egzemplarz z 2017 roku. Mój tata niestety kompletnie się na samochodach nie zna, więc mama poprosiła mnie o pomoc w zakupie. Byłem z nią obejrzeć ten samochód i wydaje się ok, ale że ja też fachowcem nie jestem do będę wdzięczny za kilka opinii w temacie tego autka. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoda Rapid z 2017 roku wyszła w wersji spaceback i liftback. Niektórzy uważają że wygląd jest przeciętny i faktycznie tak jest w obu przypadkach, ale dla niektórych jest to plus. Ja np. nie lubię kosmicznych aut i np. Toyota CH-R mi się podoba dużo mniej niż taka Skoda Rapid. Często były to auta poflotowe, więc można się domyślać, że są to auta tanie w utrzymaniu, z dobrym dostępem do części oraz z przeciętnej klasy wyposażeniem. Jest jednak kilka fajnych dodatków, wygląd jest fajny więc ja tam bym się do tego nie doczepiał - moim zdaniem cena jest kusząca i jak za takie auto myślę, że super opcja. Nie miałem jednak takiej Skody, więc więcej nie podpowiem - jedynie to że nowy Silnik 1.2 TSI powinien być całkiem niezły i mało awaryjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spotkałem się z silnikiem 1.2 TSI i myślę, że spokojnie można polecić auto z takim silnikiem. Jest to niewielka jednostka spełniająca normy spalin. Te silniki wbrew pozorom są równocześnie dynamiczne ale i oszczędne. Nie słyszałem o żadnych bolączkach trapiących ten silnik. Naprawiałem kiedyś takiego Rapida i musiałem się nim kawałem przejechać i jechało się bardzo wygodnie, ma sprężyste zawieszenie, jest zwrotny.... myślę, że Twoja mam będzie zadowolona z tego auta. Ja nie słyszałem o nim złego słowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi