Skocz do zawarto艣ci
Go艣膰 Miko艂aj

Volvo S60 2008 r. 2.5T

Rekomendowane odpowiedzi

Go艣膰 Miko艂aj

hejka wszystkim 馃檪 planuje wymieni膰 mojego starego golfa IV na nowy samoch贸d. My艣l臋 nad Volvem S60 z 2008 roku. Ma艂o ich widz臋 na drogach wi臋c zastanawiam si臋 jak si臋 ten samoch贸d sprawdza na drogach. Jak si臋 nim je藕dzi, czy jest ekonomiczny i ergonomiczny? B臋d臋 wdzi臋czny za jakie艣 informacje od posiadaczy tego modelu. Mo偶ecie te偶 co艣 powiedzie膰 o silniku? Cz臋sto zdarzaj膮 si臋 usterki czy jest w miar臋 niezawodny?

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Robert Miglanc

Hej 馃檪 M贸j tata ma ten model samochodu z silnikiem 2.5T wiec czasami tez go u偶ytkuj臋. A wiec c贸偶, spalanie jest du偶e, bo oko艂o 10 litr贸w na sto - wi臋c m贸wi膮c brzydko nie jest to auto dla kogo艣 z ma艂ymi dochodami. Przy eko drivingu mo偶e przy spokojnej je藕dzie wyjdzie 8.5-9 na 100. Du偶ym plusem jest komfort, je藕dzi si臋 nim przyjemnie, nie czu膰 dziur na nier贸wnej drodze. Minusem jest 5 biegowa skrzynia bieg贸w - przy takim silniku przyda艂 by si臋 6 bieg. Od 2 lat 偶adych wi臋kszych usterek nie mieli艣my wi臋c je艣li o mnie chodzi, to silnik mog臋 poleci膰.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi
Go艣膰 Kamillo

Znajomy mechanik naprawia艂 taki samoch贸d i z tego co wiem, to cz臋sto przy tym silniku spotyka si臋 2 usterki: wadliwy wysprz臋glik (trzeba wymieni膰 razem ze sprz臋g艂em i wtedy to koszt oko艂o 2000 z艂) i awaria stacyjki. Poza tym ok. Plusy tego ayta to bardzo wytrzyma艂y lakier, skr臋tne ksenony i 艂adne wn臋trze. Og贸lnie s艂ysza艂em dobre opinie o tym samochodzie, silnik jest mocny.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi

Mia艂em podobny problem i u mnie by艂a to zwyk艂a awaria stacyjki.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

• Dodaj now膮 pozycj臋...