Skocz do zawartości
Gość Ignacy_92

Ford Mondeo Hybrid

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ignacy_92

Witam serdecznie fanów motoryzacji :) słyszałem ostatnio, że Ford wyprodukował fajny hybrydowy samochód, a mianowicie nowe Mondeo zostało wyposażone w zasilanie hybrydowe. Niestety nie stać mnie na nowe auto z salonu, ale interesuję się motoryzacją i chętnie się dowiem jak taki samochód się sprawdza :) jak się nim jeździ, jaką ma dynamikę, czy jest oszczędny itp. Jeśli ktoś ma hybrydę mondeo albo miał jakąś jazdę próbną to chętnie wysłucham opinii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamillo

Ja osobiście nim nie jeździłem ale znajomy chciał wziąć Mondeo Hybrid w Leasing i miałem okazję go zobaczyć i usłyszeć o nim parę słów. Wygląd nie jest szałowy jak za taką cenę, starsze generacje mondeo wyglądają lepiej - ale też oczywiście zależy to od gustu. Jednakże na spalanie, tym bardziej na terenie miasta jest małe a wiec mamy duże oszczędności. Niestety jednak bateria jest mała więc na jednym doładowaniu możemy przejechać niewielką ilość kilometrów. Mój znajomy nie zdecydował się w efekcie na ten samochód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał

Witam serdecznie, ogólnie rzecz biorąc samochody hybrydowe są fajne - oszczędne, bardzo ciche, nawet przy większych prędkościach a do tego jest spory komfort jazdy. Jednakże wydaje mi się, że jak na razie w normalnych cenach to Toyoty najlepiej się sprawdzają jako auta hybrydowe. Mi osobiście Mondeo Hybrid też się nie podoba, więc ciężko mi się do niego bardziej odnieść oprócz stwiedzenia, ze lepsze są Toyoty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, hybrydy z natury są bardzo oszczędne i taki zakup z czasem może ci się zwrócić w o wiele niższych kosztach utrzymania pojazdu. Co do wyglądu to jest to jedynie kwestia gustu, więc tutaj wypowiadać się nie mogę. Nie dość że hybryda sama w sobie jest oszczędna to ten model jest idealny na oszczędne jazdy. Bardzo mało spala i stosunkowo rzadko się psuje, więc i na naprawy nie wydamy zbyt wiele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, chciałbym poprawić swoją opinię z kwietnia odnośnie oszczędności. Niestety aktualnie koszty użytkowania pojazdu są o wiele większe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnosząc się do powyższych wpisów to ja uważam, że oszczędność tego modelu wcale tak mocno nie ucierpiała. Nadal jest niezwykle ekonomiczny, a fakt większych kosztów dotyczy całego rynku i mogło się pojawić tutaj pewnego rodzaju złudzenie drożyzny spowodowane inflacją i wszechobecnym podnoszeniem cen różnych produktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi