Skocz do zawartości
Gość Olek

Problem z założeniem nakładek na pedały

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olek

Cześć Chłopaki, do mojego Golfa V GTI kupiłem nowe nakładki sportowe na pedały i nie wiem jak zamontować 😕 Myślałem że to będzie maga proste a kompletnie nie wiedziałem jak sobie z tym poradzić. Zainwestowałem w nie sporo kasy i nie mam już ochoty wydawać dodatkowo na mechanika, wiec wolałbym je założyć sam. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak się do tego zabrać, co zrobić itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek

Witam serdecznie 🙂 jeśli nie masz instrukcji to pewnie trzeba by w oryginalnych pedałach wywiercić dziury i kupione nakładki przykręcić do nich. Jeśli kupiłeś jakieś ogólne pedały a nie dedykowane do konkretnie swojego modelu samochodu to może się okazać, że będziesz musiał trochę pomajsterkować. Następnym razem radziłbym kupić porządniejsze nakładki z instrukcją i dedykowane do konkretnego modelu 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kazar

Cześć 🙂 Wybacz chłopie, ale jeśli kupiłeś nakładki i nie umiesz ich sam przykręcić to chyba nie masz się co za to zabierać bo jeszcze coś zepsujesz albo zniszczysz kupione nakładki i pójdą do kosza. Weź lepiej jedź do mechanika, niech Ci to porządnie zamontuje , za taką usługę dasz parę dych więc nie majątek. Wiem że fajnie przyoszczędzić i samemu podłubać, ale czasami jak się człowiek nie zna to nie ma sensu 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, Wystarczy nakręcić na poprzednie nakładki i gotowe, jednak jeśli nie dostałeś do tego żadnej instrukcji i nie masz bladego pojęcia jak to zrobić, lub nie masz pewności czy te nakładki są przeznaczone specjalnie do twojego modelu, to również doradzam wizytę u mechanika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Wam. Moim zdaniem jeśli masz problemy z nałożeniem takowej nakładki w miejsce poprzedniej to nie powinieneś się za to zabierać, gdyż tak jak mówił kazar mógłbyś coś nieświadomie uszkodzić i wszystko diabli wzięli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi