Skocz do zawartości
Gość Krystian W123

Problem z lusterkami w Fiacie Punto II

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystian W123

Hejka. Niestety od jakiegoś czasu mam problem z lusterkami w moim Fiacie Punto. Albo w ogóle nie mogę ich ustawić, albo ta mała wajcha nie chce zaskoczyć. Jak już w końcu zaskoczy to niestety lusterka po chwili wrócają na jakaś inną pozycje. Tak samo jest gdy ustawiam ręcznie od zewnątrz. Mam taki problem i z lewym i z prawym lusterkiem i nie wiem czy jest sens to rozbierać i próbować to naprawić czy lepiej kupć oba na szrocie. Poproszę o porady 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kazar

Witam 🙂 Po pierwsze wyjmij wkład i zobacz co się dzieje z przegubem no i zajrzyj do instrukcji serwisowej i zobacz co tam pisze - jak nie masz to instrukcje w PDF znajdziesz na internecie. Czasami wystarczy coś lekko przestawić i wtedy nie trzeba będzie wymieniać lusterek. Nie polecam żadnych prowizorycznych sposobów i np. napychania papieru w szpary 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podobny problem i niestety u mnie skończyło się na wymianie lusterek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety zdecydowana większość takich przypadków kończy się wymianą lusterek i jest naprawdę wiele czynników, które mają wpływ na końcowe rozwiązanie tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi