Skocz do zawartości
Gość Olka

WORD Szczecin Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olka

Witam serdecznie,

od tego roku studiuję w Szczecinie i chcę sobie w końcu zrobić prawo jazdy. Wcześniej jakoś się nie złożyło. Czy można już normalnie zapisywać się na kursy i będą się odbywać zajęcia? Jaki jest koszt takiego kursu? Może możecie polecić jakąś szkołę jazdy? Czy w Szczecinie łatwo się jeździ samochodem, czy jest dobra zdawalność? Jeśli opinie będą kiepskie to zastanawiam się nad przeczekaniem i zrobieniem prawka w wakacje w Wordzie w Zielonej Górze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam

Cześć. Sam jestem z okolic Szczecina, więc ja i moi znajomi zdawaliśmy tam prawo jazdy kilka lat temu. Żeby nie tracić czasu na dojazdy szukałem szkoły w Szczecinie i kolega polecił mi Szkołę Kobra. Podobno teraz kurs u nich kosztuje 2100 zł około. Nie mam pojęcia czy można się już zapisywać na kursy, ale zadzwoń do tej szkoły i zapytaj to na pewno Ci odpowiedzą. Ja bardzo ich polecam - teoria porządnie wyłożona a instruktorzy w porządku. Ja bym zdał na Twoim miejscu w Szczecinie skoro jesteś na miejscu, jak nauczysz się w większym mieście jeździć to tylko na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz B.

Hej 🙂 ja też zdawałem w Szczecie prawo jazdy i jak najbardziej polecam. Może Szczecin nie jest łatwym miastem do jazdy (sam zdałem za 3 niestety a nie za 1) ale jak się w takim nauczysz jeździć to nie będziesz mieć problemów w innych miastach. W WORD nie czeka się długo na egzaminy, egzaminatorzy są bardzo w porządku. O szkole Kobra słyszałem dobre opinie od znajomych, ale sam zdawałem w Szkole Nauki Jazdy Tyrakowskich i bardzo polecam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 

Word Szczecin to najgorszy. jaki mozna sobie wyobrazic co niektorzy egzamonatorzy to doslownie debile doslownie po pierwsze brak kultury i uprzejmosci chamskie zachowanie to jest tam na porzadku dziennym po za tym w mym przypadku przy rozpoczaciu egzaminu gdzie egzaminator stal poza pojazdem rozpoczelam egzamin od przygotowania do egzaminu on stojac w odleglosci ok 3m od pojazdu oblal mnie stwierdzajac ze zle ustawilam lusterka jak nie bedac w aucie stojac na zewnatrz on moze to stwierdzic zeby to stwierdzic trzeba by bylo wsiasc do auta i dopiero ja ustawilam je ok widzac 3 pola doskonale ale on stwirdzil nie bedac w aucie ze nie DEBILIZMoni sa nastawieni na jak najwiekrza niezdawalnosc bo lazda poprawka to do ich kasy kasa trzeba przeciez zarobic na pensje i utrzymanie tego balaganu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi