Skocz do zawartości
Gość Olek

Renault Trafic z 2004r. 1.9 DCI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olek

Cześć. Mam firmę budowlaną i mój obecny samochód transportowy do przewozu materiałów to już grat nadający się tylko na złom. W związku z tym muszę kupić nowy. Nie ukrywam, że w związku z obecną sytuacją nie jestem w stanie zainwestować zbyt dużej kwoty - maksymalnie mogę dać za auto 12-13 tysięcy. Myślę nad Renault Trafic z 2004 r - na OLX znalazałem 2 w tej cenie, ale wcześniej miałem VW więc nie wiem czy warto zainwestować w Renault. Polecacie te auto z tym silnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Waldek

Witam. Też jakiś czas temu kupiłem Trafica z tym silnikiem i z jednej strony jest wygodny, dobrze się go prowadzi, karoseria jest w dobrym stanie i nie ma ognisk rdzy ale niestety silnik i elektryka siadają. W pół roku po kupnie Renault z 2004 roku byłem u mechanika 3 razy - a to nie odpalał z kluczyka, a to elektryka siadała itp. Tak wiec o ile przy kupie auto mi się podobało to z powodu tych częstych usterek ponownie bym takiego nie kupił. Niestety cena nie jest proporcjonalna do jakości. Wydaje mi się, ze za 13 tysięcy kupisz innego dostawczaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jastrząb

Hej. Ja pracuję jako pracownik budowlany i od 3 lat użytkuję firmowego Trafica z silnikiem 1.9 DCI. Nie ma może wielkiej mocy ale jest ekonomiczny i dobrze się go prowadzi, karoseria jest w dobrym stanie mimo przebiegu i sposobu użytkowania. Miał 2 poważne usterki silnika przy około 200 i 230 tysiącach - nie wiem ile szef dał za naprawę, ale mówił, że kupę kasy. W międzyczasie trzeba było też wymienić alternator i sterowanie elektryczne lusterek. Tak więc samochodem się bardzo dobrze jeździ, jest ergonomiczny, jest dobra widoczność wiec ja nie narzeka. Narzeka szef jak jeździ do mechanika 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi