Skocz do zawartości
Gość Grzechu01

Hyundai Santa Fe 2.4 Benzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu01

Cześć wszystkim. Jestem osobą aktywną - często z rodziną albo znajomymi jeździmy na wycieczki i w góry. Potrzebuję SUVa ale w cenie do 20 tysięcy - wolę kasę wydawać na wycieczki i zwiedzanie a nie na samochód. Zależy mi więc na aucie praktycznym, ergonomicznym i ekonomicznym, z dobrym silnikiem i w miarę niezawodnym. Wpadł mi w oko Hyundai Santa Fe z silnikiem 2.4 w benzynie z 2005 roku. Polecacie czy odradzacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kazar

Santa Fe jest bardzo duży, większy nawet niż np. Rav4 więc nie można narzekać na brak miejsca w środku czy bagażniku. Jeździ się nim bardzo dobrze, wygodnie. Mam kilku klientów mających ten samochód i nie słyszałem narzekania. Jedyny minusem o jakim słyszałem to spalanie około 10 litrów na 100. Jak dla mnie to trochę dużo, tym bardziej jeśli dużo się jeździ samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabriel

Witam. Miałem tą wersję Santa Fe i się niestety zawiodłem - za tą cenę wybrałbym na Twoim miejscu Kia Sportage. Na samą jazdę i komfort oraz miejsce nie można narzekać i to przyznaję. Nie miałem też żadnych większych usterek, więc mógłbym nawet powiedzieć że jest prawie niezawodne. Ale spalanie bardzo duże więc jazda nie jest ekonomiczna, po drugie niby jest to auto terenowe, ale wcale zbyt dobrze nie radzi sobie w górach czy drogach leśnych. Tak więc można powiedzieć że jest to duże auto rodzinne o wyglądzie terenówki ale nie jest to terenówka, więc jeśli chcesz samochód do górskich wycieczek to odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi