Skocz do zawartości
Gość Romek

BMW E46 Coupe 318i z 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Romek

Cześć. Szukam BMW E46 Coupe z 2003 roku. Słyszałem że silnik 318i jest ok, ale może polecacie inny? Podoba mi się wygląd samochodu i jest też wygodny - byłem na 2 jazdach próbnych ale a to facet chciał krocie za uszkodzony egzemplarz albo w dokumentach coś się nie zgadzało. Może podpowiecie mi na to zwrócić uwagę? Z jakimi problemami i bolączkami mogę się liczyć przy tym samochodzie? A może ktoś ma fajny egzemplarz na sprzedaż do 13 tysięcy? 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jastrząb

Hej 🙂 Sam kiedyś miałem taki samochód i mogę się o nim wypowiedzieć wyłącznie pozytywnie. To BMW było komfortowe, dobrze się prowadzi. O ile jest zadbane to wygląda super. Jednakże kanapy z tyłu są niewielkie, bagażnik też, więc na auto rodzinne do wyjazdów na wycieczki się nie nadaje. Ceny części oryginalnych są spore, ale można dostać niezłe zamienniki albo części używane, jeśli ktoś woli zaoszczędzić. Ja niestety swój sprzedałem rok temu bo rodzina mi się powiększyła i potrzebowałem czegoś rodzinnego. Ale ogólnie polecam BMW 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamillo

BMW to ładne, komfortowe auta więc mogą się podobać. Mogą być nawet ekonomiczne - oprócz oczywiście ceny części, które są mega drogie. Ja mam Forda a mój brat BMW - w podobnym czasie mieliśmy kolizje i stłuczoną przednią prawą lampę. U mnie oryginał kosztował 450 zł a u niego w BMW 900. Ale tak jak napisał Jastrząb, można kupować zamienniki. Co do silnika 318i to myślę, że to dobry wybór. Nie polecam dieseli z tej serii BMW bo mają ogromne problemy z układem paliwowym. Problemy z jakimi się spotkałem przy takich BMW to elektryka, korozja i wycieki oleju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wam. Co prawda nigdy osobiście nie miałem okazji prowadzić takiego modelu samochodu, jednak kiedyś przy okazji jakiegoś spotkania rodzinnego, widziałem taki samochód od środka i muszę zwrócić uwagę na jego powalający komfort jaki widać od środka pojazdu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeździłem przez jakiś czas tym modelem i potwierdzam wszystkie wpisy o niesamowitym komforcie, jaki zapewnia nam wnętrze samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście ja jestem wielkim i zaufanym fanem marki samochodowej Jaguar. Jednak muszę przyznać że BMW również urzeka mnie swoim komfortem wewnętrznym. Polecam serdecznie w szczególności właśnie ten model ( E46 Coupe 318i ) ze względu na komfort i styl jaki reprezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi