Skocz do zawartości
Gość Beata

Honda Accord 2.2i-CTDi z 2005 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beata

Witam serdecznie. Mieliśmy ostatnio z mężem szkodę całkowitą na pojeździe z winy innego kierowcy i musimy znaleźć nowy samochód. Mamy 5 osobową rodzinę, więc zależy nam na kombi. Mąż oglądał Hondę Accord 2.2i-CTDi z 2005 roku i jest nią zachwycony. Jednakże mój mąż mimo wielu zalet nie zna się na samochodach i będę wdzięczna za opinie o tym samochodzie. Nasz poprzedni Passat sprawiał masę problemów i co chwilę wydawaliśmy pieniądze na naprawy mechaniczne - wolałabym tego uniknąć i znaleźć samochód w miarę bezawaryjny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jacek

Cześć Beata 🙂 Bardzo fajnie, że też angażujesz się w zakup i wybór samochodu oraz że interesuje Cię coś więcej niż wygląd i kolor 😉 Miałem takiego Accorda przez 3 lata i myślę, że oceniłbym go na 4+. Silnik jest dynamiczny i całkiem oszczędny (spalanie około 6). Skrzynia biegów chodziła super. Samochód bardzo wygodny z przodu, ale z tyłu dla dorosłych trochę mało miejsca - ale dla dzieciaków czy nawet nastolatków ok. W moim aucie musiałem wymienić hamulce bo szybko się zużywały ale to nie jest zbyt duży koszt. Ogólnie samochód bardzo fajny więc nie musisz się martwić 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miłosz
Jeździłem przez 2 tygodnie w życiu Accordem z silnikiem 2.2i-CTDi (pojazd zastępczy po szkodzie). Ta Honda jest bardzo komfortowa, ergonomiczna i dynamiczna ale też oszczędna. Pewnie się ją prowadzi nawet przy dużych prędkościach, ale na autostradzie jest trochę głośno w środku. Mojej żonie bardzo dobrze się nią jeździło. Mi trochę brakowało komputera pokładowego ze spalanie czy też automatycznego zamykania szyb bo zamknięciu kluczyka - ale umówmy się, to są drobiazgi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również miałem okazje przejechać sie takową hondą i zwróciłem szczególną uwage na jej ekologiczność. Estetycznie również prezentuje się całkiem nieźle. Komfort jazdy zachowany więc jak dla mnie jeśli znajdziesz dobrą ofertę to taki model może być dla ciebie idealnym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekologia jest coraz bardziej modna w czasach, gdzie grozi nam blackout. Dlatego właśnie ta Honda która słynie ze swojej ekologiczności moim zdaniem przynajmniej zyska na wartości. Komfort jazdy również jest na świetnym poziomie, ale to chyba jest dość charakterystyczne dla tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi