Skocz do zawartości
Gość Amadeusz

Jaguar X-Type 2.0 2007 rok

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amadeusz

Witam serdecznie. Moja dziewczyna zakochała się w Jaguarze X-Type 2.0 z 2007 roku. Autko kosztuje około 12-13 tysięcy - oglądaliśmy 2 różne i jeden bardziej się spodobał mojej dziewczynie. Ja jednak obawiam się, że części będą drogie a auto w użytkowaniu nieekonomiczne. Próbuję ją namówić na Opla albo Toyotę ale się uparła.... tak więc będę więc wdzięczny za info co do tego Jaguara. Może zbijecie moje obiekcje....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek

Cześć. Kojarzę ten model - koleżanka z pracy go miała ale po roku zmieniła. Bo niby Jaguar więc marka premium, ale auto jest ciasne i niezbyt wygodne w środku, bagażnik niewielki - więc na auto rodzinne się nie nadaje. Wyposażenie jest dosyć bogate a jakość wykończenia ok. Koleżanka mówiła, że palił jej 7 l na 100 przy jeździe po mieście a na trasie 6 l. Silnik podobno był ok a autko miało niezłe przyspieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zbyszek

Witam serdecznie. Miałem do czynienia z tym samochodem - klient przyjechał do mnie na wymianę płynów, filtrów i klocków - mówił że niedawno musiał regenerować wtryski. Ceny części w ASO są bardzo drogie, ale da się kupić zamienniki albo używane części w dobrej cenie. Problemem tego modelu jest silnik diesela 2.0 - taki jak w Mondeo - i niestety często spotyka się właśnie problemy z układem paliwowym czyli wtryskiwaczami i z pompą. Klient mówił, że auto spala mu 8 l na 100.

A więc jeżeli Twoja dziewczyna chce jeździć autem premium to musi się przygotować na wyższe koszty niż np. w Oplu czy VW. Ja tam wolałbym za tą cenę kupić Astrę, Corollę albo Passata, ale co kto lubi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj. Przyznaję, że Jaguar X-Type 2.0 potrafi zachwycić swoim niestandardowym na tle innych samochodów wyglądem. Musimy jednak pamiętać że tak szokujący wygląd ma swoją cenę. W nieco droższych i nowszych modelach środek tego pojazdu potrafi być bardzo wygodny i komfortowy, jednak w starszych różnie to bywa. Wewnątrz samochód jest również mały i nie nadaje się na rodzinna wycieczkę czy podróż na wakacje z więcej niż jedną osobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi