Skocz do zawartości
Gość Olaf

Alfa Romeo Giulietta 2.0 z 2011 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olaf

Witam serdecznie. Szukam dla żony samochodu na dojazdy do pracy, na zakupy, do zawożenia dzieciaków do szkoły. Mieszkamy na wsi więc codziennie dojeżdżamy 15 km do miasta. Szukam czegoś ładnego, zgrabnego, oszczędnego ale wygodnego zarówno do prowadzenia jak i do jazdy jako pasażer. Żonie podoba się Giulietta - znaleźliśmy fajny egzemplarz za 27 tysięcy z przejechanymi 130 tysiącami. Będę wdzięczny za informację o tym modelu, jego bolączkach, cenach części itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzenka

Giulietta jest bardzo ładna i kobieca, sama bardzo chętnie jeździłabym takim samochodem 🙂 Koleżanka ma Giuliettę z innego rocznika, ale nie zmienia to faktu, że wnętrze samochodu również jest ładne i wygodne. Bagażnik całkiem spory, więc można udać się też na wycieczkę 🙂 Podobno ten samochód ma bardzo dobre przyspieszenie i sporą moc, ale jest dosyć oszczędny. Moja koleżanka zachwalała, ja jestem tym samochodem zachwycona więc i Twoja żona będzie zadowolona 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kazar

Cześć Olaf 🙂 przychylam się do zdania Marzenki i również mogę polecić ten samochód. Dwa razy taki miałem u siebie na warsztacie na wymianach eksploatacyjnych - potem musiałem odwieźć klientce to auto wiec przejechałem się kilkanaście kilometrów i wrażenia z jazdy są bardzo dobre. Wyposażenie jest dość bogate a silnik dynamiczny. Małym minusem jest wąska tylna kanapa i kiepskie zawieszenie bo na dziurach i kiepskich drogach czuć te nierówności. Poza tym Giulietta wygląda świetnie 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Hej. Również polecam ten samochód. Znajomy takowy właśnie model posiada u siebie na warsztacie i często jeździmy nim do sklepu w trakcie spotkań. Naprawdę przyjemnie się jedzie a z tego co usłyszałem od kolegi to samochód jest statystycznie całkiem ekologiczny, więc i koszty utrzymania są niewielkie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zasadniczym plusem tego modelu jest jego ogromna ekologia ( jak na standardy tej klasy ). Daje się więc również odczuć pozytywne skutki na naszych finansach. Styl tego samochodu jest moim osobistym zdaniem ( ponieważ styl każdy powinien oceniać samemu ) również powinien przypaść tobie do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi