Skocz do zawartości
Gość Transskok

Mercedes Vito 2.0. z 2006 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Transskok

Cześć. Razem z kuzynem chcemy dorobić po godzinach pracy i założyć firmę zajmującą się przewozem osób (imprezy, wesela itp). Praca wieczorami i w weekendy, więc będziemy się dzielić i zarabiać. Musimy jednak najpierw zainwestować w samochód 9 osobowy - myślimy o Mercedesie Vito z 2006 roku. Oglądaliśmy go i stan wydaje się być ok, na krótką metę jest wygodne itp. Będę wdzięczny za informacje ile pali, jak jest z awaryjnością i dostępnością części itp. Jeśli nie ten to może polecacie innego busa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamillo

Witam 🙂 powiem Ci że masz fajny pomysł - od wielu znajomych ostatnio słyszałem, że jest mało takich firm, bo co dzwonią zapytać o termin to ciężko znaleźć kogoś wolnego. Myślę więc, że nie będziesz miał problemów z rozruchem 🙂 aczkolwiek powiem szczerze, że Vito nie byłby chyba moim pierwszym wyborem. Z tego co wiem, to przy ponad 200.000 tysiącach pojawiają się spore problemy z silnikiem. Spalanie to jakieś 12-13 litrów na 100. Dodatkowe modele te szybko rdzewieją. 2006 rocznik powinien być ogólnie ok, ale jeśli przebieg jest duży to nie polecam bo popłyniecie na naprawach mechanicznych. Bardzo lubię mercedesy - sam mam jednego staruszka - ale Vito się za bardzo nie udało....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Wam. Masz naprawdę super pomysł na interes i myślę że przy odpowiednim nastawieniu i pracowitości twoja firma jest w stanie odnieść wielki sukces. Co do samego samochodu to na krótką metę jest wręcz idealny, jednak po dłuższym czasie użytkowania tego modelu pojawią się dość poważne problemy głównie z silnikiem i rdzawieniem pojazdu. Moim zdaniem powinieneś wybrać inny model samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi