Skocz do zawartości
Gość Boguś

Volvo V40 silnik 1,8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Boguś

Poluję na volvo v40 z silnikiem 1,8 bo z tego co słyszałem, mają bardzo dobre wyposażenie. Myślałem o roczniku 1998. Wiem że to staruszek bo miałby już 22 lata czyli kilka mniej niż ja 😁 Pracuję w branży budowlanej i szukam samochodu "roboczego" na dojazdy do pracy gdzie będę mógł wejść w brudnych ubraniach i żona mnie za to nie zabije. Ale pytanie, jak się nim jeździ i jak z awaryjnością? Chciałbym z 2 lata takim autem pojeździć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jarek

Myślę, że V40 jest fajnym samochodem. Kolega ma 1.9 z 1997 roku i złego słowa na niego nie mówi chociaż wiele osób się śmieje, że przy takim roczniku to jeździ wrakiem. Kilka razy nim jeździłem i autko świetnie się prowadzi, jest dynamiczny, ma dobry silnik a wygląd też jest niczego sobie. Jeśli chcesz kupić 1.8 z 98 to myślę, że też się nie zawiedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bolek

W tym Volvo bardzo wygodnie siedzi się z przodu. Fotele mają spore możliwości regulacji regulacji, więc można je dostosować tak, żeby był jak najbardziej ergonomicznie. Z tyłu jest ok jak jadą 2 osoby ale już w 3 jest ciasno i niewygodnie - nawet jak siedzą tam same szczupła osoby. Bagażnik jest niewielki, ale przy aucie do pracy raczej nie zależy Ci na dużym. Minusem V40 jest słabe tylne zawieszenie. Jak na tylnej kanapie siedzą chociaż 2 osoby to auto bardzo idzie w dół. Ale jak na dojazdy do pracy to jak najbardziej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Widziałem kiedyś taki model i muszę zgodzić się z Bolkiem, ponieważ prawdą jest, ze mimo wieku takowego samochodu wygoda w tym właśnie modelu jest niezwykła. Racją jest, ze sporo osób naśmiewa się z V40 ale to przecież tylko opinia innych. Najważniejsze są twoje osobiste wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi