Skocz do zawartości
Gość Matteo

Audi A3 Sportback 8P

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Matteo

Cześć. Mam 20 lat i obecnie jeżdżę Golfem 4 ale za granicą zarobiłem trochę kasy w wakacje i chciałbym kupić sobie nowy samochód. Studiuję dziennie i czasami w międzyczasie gdzieś dorabiam. Tak więc samochód robi trochę kilometrów, ale musi być w miarę oszczędny. Marzy mi się czarne Audi A3  Sportback 8P z 2006 roku za 17.000 zł ale nie wiem, czy dam radę utrzymać taki samochód i czy warto w niego zainwestować. Będę wdzięczny za jakieś rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zbyszek

Witam. Audi A3 Sportback dla chłopaka studiującego i pracującego dorywczo? Zdecydowanie NIE. Nie da się ukryć, że jest to piękny samochód z mocnym silnikiem, ale nie jest to oszczędny samochód, a ceny części do niego są drogie. Teraz kup sobie raczej jakiegoś opla albo Toyotę - do 17 tysięcy kupisz na pewno coś super. Marzenie o Audi A3 Sportback zostaw sobie na czas jak skończysz studia i będziesz mieć stałą dobrze płatną pracę czego Ci życzę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamillo

Każdy samochód, używany czy z salonu może się okazać studnią bez dna. Ty sam musisz zdecydować, czy warto zainwestować w dany samochód - jeśli jest on Twoim marzeniem to go kup, ale części są drogie i nie jest oszczędny. Jeśli chcesz szpanować i stać Cię na to to czemu nie - zadaj sobie tylko pytanie czy Cie na to stać przy dorywczej pracy. Ale jeśli szukasz fajnego, większego samochodu, a miarę pewnego i oszczędnego to wybrałbym Opla Astrę Za kilkanaście tysięcy kupisz porządny egzemplarz i jeszcze zostanie Ci mała pula na poczet OC czy jakiś przyszłych napraw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Od siebie mogę z czystym sercem polecić ten samochód. Mało pali i przyjemnie się nim jeździ. Jak dla żony idealny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samochody Sportback mogę polecić przede wszystkim na ich niesamowity styl jaki prezentują na drodze. To wręcz idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju wyścigi czy rajdy motoryzacyjne. Mi zwyczajnie taki model przypadł do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi