Skocz do zawartości
Gość Krzychu

Honda CRV III 2.0. 2007 r.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzychu

Witam serdecznie. Niedługo powiększa mi się rodzinka a mam już 2 więc niedługo będziemy 5 osobową rodziną. Mamy teraz hatchbacka i już teraz jest nam trochę ciasno. Tak więc od jakiegoś czasu rozglądam się za SUVem. Jadąc ostatnio samochodem zauważyłem fajny samochód i była to Honda CRV. Na olx znalazłem ładny egzemplarz 2.0 z 2007 roku w benzynie, z napędem 4x4. Jestem wstępnie zdecydowany, ale będę wdzięczny za informację, jaki ten pojazd jest w dłuższym użytkowaniu, jakie ma plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oskar

Witam. Osobiście jestem fanem Hondy - są piękne, nietuzinkowe i bardzo dobrej jakości. Kolega sprzedawał niedawno podobną CRVkę ale z 2008 roku i dostał za nią 40.000 zł, tak wiec musisz się liczyć z przedziałem 35-40 tysięcy jeśli chcesz kupić zadbany samochód z normalnym przebiegiem i bez usterek. Ta Honda jest ładna, pojemna i wygodna, ale podobno przyspieszenie jest kiepskie więc brakuje mocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej W.

Witam. Jestem posiadaczem Hondy CR-V z 2007 roku 2.0. Na oko widać, że samochód jest ładny i duży w sam raz dla rodziny, dobrze i wygodnie nim się jeździ, świetnie się prowadzi itp. Ogólnie bardzo polecam. Ale ma kilka minusów: dużo pali, więc nie można szaleć. Co chwilę też wyskakiwały jakieś drobne usterki i naprawy - nic poważnego ale kilka razy do roku byłem u mechanika, więc Honda nie jest już tak niezawodna jak kiedyś. Ogólnie jednak jako samochód rodzinny nadaje się super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich.

Miałem okazję przejechać się i zajrzeć pod maskę właśnie Hondy CRV. Jeśli chodzi o plusy takiego samochodu, to muszę przyznać iż jego pojemność, to znaczy przestrzeń w środku i w bagażniku jest naprawdę zadowalająca i spokojnie powinna być dla ciebie wystarczająca. Bardzo płynnie jeździ, a wygoda w środku samochodu również jest niezwykła. Minusy są takie, że stosunkowo sporo pali i co jakiś czas zdarzają się jakieś drobne usterki. Ale ogólnie rzecz biorąc mogę ci z czystym sumieniem polecić taki właśnie model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi