Skocz do zawarto艣ci
Go艣膰 Marcel

Alfa Romeo 159 z 2008 r.

Rekomendowane odpowiedzi

Go艣膰 Marcel

Witam serdecznie 馃檪 w najbli偶szym czasie planuj臋 zmian臋 samochodu i podoba mi si臋 Alfa Romeo 159. Ogl膮da艂em na OLX takie z 2008 roku i stoj膮 po oko艂o 10.000-15.000 z艂 wi臋c jest w moim bud偶ecie. Samoch贸d mi si臋 podoba, ale nigdy nie mia艂em okazji takim jecha膰. Ze wzgl臋du na obecn膮 sytuacj臋 w Kraju nie mam mo偶liwo艣ci je藕dzi膰 i 10 samochod贸w sprawdza膰 a kupi膰 musz臋 tak naprawd臋 na ju偶. Dlatego te偶 moje pytanie o Wasze wra偶enia z jazdy u u偶ytkowania tego samochodu? Czy jest oszcz臋dny? Wygodny? B臋d臋 wdzi臋czny za szybkie informacj臋, bo w przeci膮gu tygodnia chcia艂bym ju偶 co艣 kupi膰.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Oskar

Cze艣膰 馃檪 M贸j kolega ma ten samoch贸d wi臋c mia艂em okazj臋 kilka razy w nim jecha膰 a nawet go prowadzi膰. Jako艣 monta偶u w 艣rodku nie jest najwy偶szych lot贸w wiec w 艣rodku samochodu szybko wida膰 up艂yw czasu, musia艂by艣 wi臋c szuka膰 zadbanego modelu bez widocznych 艣lad贸w u偶ytkowania. Dodatkowo w 艣rodku samoch贸d jest ciasny, wi臋c je艣li masz 3 osobow膮 rodzin臋 to super, ale je艣li 5 osobow膮 to ju偶 b臋dzie ciasno. M贸j kolega m贸wi艂 mi, 偶e mia艂 problem z korozj膮 podwozia i z wyciekami oleju. Plusem jest jego wygl膮d no i wygodny fotel. Samoch贸d dobrze si臋 prowadzi.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi
Go艣膰 Jacek

Witajcie! Je艣li chodzi o wygl膮d to 159 w sedanie to jedno z naj艂adniejszych aut klasy D. Z tego co wiem, to by艂y produkowane g艂贸wnie w dieselu wi臋c na to warto postawi膰 bo jest to sprawdzona ju偶 opcja w tym samochodzie i nie ma problem贸w z zamontowaniem LPG. My艣l臋, 偶e w cenie 10-15 tysi臋cy powiniene艣 znale藕膰 co艣 w dobrym stanie. Ale je艣li chcesz stan idealny 偶eby wsi膮艣膰 i jecha膰 to mo偶e by膰 kiepsko i mo偶e b臋dziesz musia艂 troch臋 do艂o偶y膰. Poza tym auto ma艂o awaryjne, dobrze si臋 nim je藕dzi i jest oszcz臋dne.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi

Witajcie. Mia艂em raz okazj臋 przejecha膰 si臋 takim modelem i musz臋 przyzna膰, 偶e jak na auto z rocznika 2008 zrobi艂o na mnie nie ma艂e wra偶enie. Drobne komplikacje i dosy膰 cz臋ste naprawy, wymagane w tym samochodzie s膮 jedynym zauwa偶alnym minusem takiego modelu. Og贸lnie je藕dzi si臋 bardzo przyjemnie i stosunkowo nie jest jako艣 niezwykle聽drogie w utrzymaniu. Pozdrawiam.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

• Dodaj now膮 pozycj臋...