Skocz do zawartości
Gość Łukasz

Master Truck Show 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz

Cześć wszystkim. Kilka lat temu, a mianowicie w 2014 r. byłem na Master Trucku pod Opolem. Strasznie mi się spodobało, ale znajomym się śpieszyło, więc byliśmy tam tylko z 3 godzinki jednego dnia więc ledwo co widziałem. Byliście tam może w ostatnich latach? Warto tam pojechać na 2-3 dni czy wystarczy cały dzień posiedzieć? Wie ktoś czy na ten rok jest już ustalona data imprezy i program?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamillo

Byłem na Master Trucku dwa lata temu i rok temu. Podobało mi się, bo jestem fanem motoryzacji wszelkiej maści. Za każdym razem byłem tam przez cały dzień imprezy i dla mnie było to wystarczające. Kumpel, który był tam 3 dni pod rząd mówił mi że 3 dnia już się nudził bo atrakcje były powtarzalne. W tym roku impreza ma być 19, 20 i 21 lipca jak zwykle w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.  Jak wejdziesz na stronę Master Tracka to znajdziesz plan imprezy. W tym roku wydaje się być jeszcze lepszy więc też się wybiorę 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek

Sprawdzałem już plan imprezy i jest w tym roku świetny, organizatorzy przeszli samych siebie. W piątek będą pokazy kaskaderów na motocyklach, w sobotę Wrak Race (jak ktoś ogląda złomowisko to wie o co chodzi 😁) i pokaz świateł wieczorem a w niedzielę kilka konkursów i niezłe koncerty. Do tego będzie wesołe miasteczko, pokazy szybowcowe i skoków spadochronowych i pokazy transportów opancerzonych. Ogólnie super atrakcje dla całej rodziny i dla paczki znajomych. Ja się chyba wybiorę minimum na 2 dni 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Wchodziłem ostatnio na stronę Master Trucka i na razie wygląda na to, że impreza się odbędzie - w końcu jest na świeżym powietrzu. Ale że nie ma na stronie żadnej informacji dokładniejszej w tym temacie, to czy wiecie coś z jakiś sprawdzonych źródeł na temat tego, czy będą jakieś limity wejść czy inne obostrzenia? Wszystko rozumiem, ale jednak mamy sytuację emidemiologiczną jaką mamy, więc czy to nie lekka nieodpowiedzialność mimo wszystko organizować taką imprezę? Znajomi namawiają mnie, żeby jechać, a ja sam nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Mój znajomy jest w sztabie organizacyjnym Master Trucka i impreza odbędzie się w miarę normalnie, ponieważ takie wydarzenie znajduje się na liście imprez, które mogą się odbyć. Impreza jest na świeżym powietrzu ale obowiązywać będzie nakaz zakładania maseczek, jeżeli odstęp od innych ludzi w odległości 2 metry nie będzie możliwy. Dodatkowo organizatorzy mają wyposażyć cały teren w płyny dezynfekujące. Będzie też jakiś limit osób wpuszczonych na obiekt - 1 osoba na 4m2. Jakiś czas temu sam bym się zastanawiał nad tym, czy iść tam czy nie..... ale wesela można już robić, imprezy w knajpach też, w sklepach jest masa osób i większość bez maseczek. Tak wiele osób spotykamy codziennie, że wydaje mi się, że udanie się na imprezę plenerową nie robi już większej różnicy....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że warto się wybrać na Master Truck Show. Naprawdę świetna zabawa A nowinki technologiczne potrafią powalić z nóg nie jednego pasjonata motoryzacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi