Skocz do zawartości
Gość Martita

Egzamin teoretyczny B

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martita

Cześć. Nie wiem czy to dobry dział, ale moje pytanie dotyczy prawa jazdy, więc mam nadzieję, że może być. Parę lat temu zdawałam na prawo jazdy ale nie zdałam i teraz chcę do tego wrócić. Wtedy jeszcze były te stare testy teoretyczne z bazą pytań i odpowiedziami wielokrotnego wyboru. Przy nowych testach nie raz słyszałam, że ludzie kilkanaście razy podchodzą i nie mogą zdać i zaczełam się trochę stresować.... serio sa tak trudne czy to tylko opowieści z krypty? 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Izuśka

Cześć 😁 Sama trzy lata temu byłam w podobnej sytuacji i wszyscy mnie straszyli że tak ciężko zdać nową teorię. Wcześniej wykułam pytania i zdałam a teraz to już nie było takie proste. Ale wystarczy porządnie się nauczyć i co najważniejsze - MYŚLEĆ LOGICZNIE. Nowe testy wcale nie są trudne, ale trzeba myśleć rozwiązując je a wcześniej wystarczyło wykuć pytania bez zastanawiania się czemu jest tak a nie inaczej... ja zdałam za 2 razem nową teorię a za pierwszym razem brakowało mi tylko jednego punktu, więc byłam blisko 😀 podejdź do tego spokojnie i będzie dobrze - o ile oczywiście porządnie się nauczysz i wiesz jak się zachować na drodze, co powinnaś wiedzieć po kursie prawa jazdy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martita

Tak jak pisałam w ostatnio poście wzięłam się w końcu za to prawo jazdy i chciałam się pochwalić, że zdałam teorię za 2 razem. Izuśka, miałaś rację, że nie trzeba się stresować, więc bardzo Ci dziękuję za uspokojenie i rozwianie wątpliwości 🙂 tak więc mogę potwierdzić, że faktycznie, te testy nowe są inne, bo nie można ich wykuć na pamięć, tylko po prostu trzeba dobrze znać przepisy ruchu drogowego i logicznie myśleć. Nie denerwujcie się a będzie dobrze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety naprawdę wielu kierowców na z tym problem, poniewaz przepisy w Polsce zmieniają się drastycznie. Chociaż są to dość błahe poprawki i tak maprawde nie powinienes miec z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem prowadzenie jest bardziej praktyczne. Każdy może sobie bez problemowo ogarnąć te wszystkie przepisy. To jest tylko kwestia wyuczenia się. Jednak jak we wszystkim praktyka czyni mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi