Skocz do zawartości
Kamilek

Intensywne wibracje silnika.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć hej.

Od kilku dni zaczynam odczuwać dość intensywne wibracje w okolicy silnika. Są one na tyle silne, że gdyby się dokładnie przyjrzeć, można dostrzec lekkie ruchy przedniej karoserii. Nie wiem kompletnie czego może to być przyczyna. Znaczy oczywiście domyślam się, że jest to spowodowane czymś związanym z silnikiem, ale wiadomo, nie chcę spekulować tak naprawdę nie znając się kompletnie na motoryzacji. Miałby ktoś z was jakiś pomysł, jaka może być przyczyna tego problemu ? 

Z góry dziękuję za wszelkie rady i pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Hej, miałam całkiem podobną sytuację jakiś czas temu i stwierdziłam, że odwiedzę mechanika, aby uniknąć niepotrzebnych szkód. W trakcie wizyty dowiedziałam się tyle co nic. Formalnie wszystko się zgadzało, a takowe właśnie wibracje ustały tydzień później. Może Tobie również problem sam się rozwiąże. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wibracje mogą być skutkiem ubocznym mrozu. Przynajmniej tak powiedział mi mój znajomy mechanik, jednak podkreślam tutaj, że jest to nie sprawdzona informacja. Jeśli jeszcze nie byłeś z tym u mechanika to udaj się jak najszybciej i śmiało daj znać nam co było przyczyną takich wibracji, bo aż się zaciekawiłem, nie wiem jak reszta 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi