Skocz do zawartości
KaziuSzef

Nowe radio CB w Astrze - propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Ostatnio zdecydowałem się na zakup nowej Astry dla mojej żony, aby mogła sobie nią na spokojnie dojeżdżać do pracy. Po tygodniu użytkowania zaczęła narzekać na brak dobrego radia, aby miała co słuchać podczas podróży bez konieczności korzystania z telefonu i słuchawek. Przeglądałem kilka fajnych propozycji, ale wiadomo, że lepiej zainwestować raz a dobrze, i dlatego chciałbym spytać was o radę jaki konkretnie model polecacie. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi i podane propozycję !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezwykle dobre opinie słyszałem o radiu Midland Alan M-Mini . Mógłby ktoś się wypowiedzieć na jego temat, bo aż sam jestem ciekawy czy nie zainwestować właśnie w ten model. Podobno dobry jest również Yosan Micro V.2. Jeśli ktoś miał okazję go testować to będę wdzięczny za każdą opinię na jego temat. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam na odpowiedzi !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Sam miałem okazje korzystać z Yosana Micro V.2. i już tłumaczę, dlaczego jest on taki świetny. Po pierwsze mimo dość długiego czasu użytkowania nie miał on żadnych problemów technicznych i nie musiałem wymieniać absolutnie nic. Po drugie cena jest wręcz rewelacyjna, jeśli dobrze się poszuka, a po trzecie uważam, że jakość dźwięku jest na naprawdę świetnym poziomie. Skracając moim zdaniem każdy powinien być zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi