Skocz do zawartości
KrokowskiNet

Który lakier prezentuje się lepiej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Przyszedł czas, w którym musze polakierować audi mojego kuzyna. Całą inwencję twórczą pozostawił mi i mam dylemat. Lepiej będzie się w modelu A4 prezentował lakier czarny ze spoilerem tylnim sportowym, czy może lepiej użyć lakieru czarnego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem Audi A4 wygląda o niebo lepiej w białym lakierze. Jednak uważam również, że lakier i ogólny wygląd samochodu zależy przede wszystkim od twoich osobistych gustów estetycznych. Można oczywiście spekulować, czy większej ilości osób bardziej podoba się czarny czy biały ale jak już mówiłem to powinien być twój osobisty wybór. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czarne felgi + biały lakier koniecznie. Nikt i nic takiego połączenia nie zastąpi i każdy będzie ci zastąpił niezawodnego stylu. Wiem, ponieważ sam takie połączenie stosuje i efekt jest naprawdę niewiarygodny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym z bardzo dobrych dodatków które się naprawdę dobrze prezentują jest czarna karoseria i czerwone  wykończenie . Sam polecam prezentuje się genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie do wyboru w momencie lakierowania modelu A4 pozostaje nam ( przynajmniej na mój gust, ale wiadomo, że każdy ma inny ) lakier czarny albo biały. Ten wybór już pozostawiam Tobie. Poleciłbym ci jednak typ lakieru jako matowy. Nie do końca potrafię uzasadnić swój wybór, aczkolwiek moim zdaniem podkreślam będzie to najlepsza z możliwych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi