Skocz do zawartości
KacperKapi

Czy takowy import jest opłacalny ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chciałbym się na poważnie wziąć za import samochodów zza granicy. Może w przyszłości otworze jakąś firmę, która właśnie będzie działać w tym zakresie. Przychodzę do was dzisiaj z pytaniem czy takowy import jest właściwie opłacalny? Jeśli tak to ile mniej więcej człowiek jest w stanie zarobić na imporcie w ciągu miesiąca ? Słyszałem wiele różnych opinii i jak na razie średnio to widzę. Co sądzicie na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, czy taki właśnie import/export jest opłacalny zależeć będzie tylko i wyłącznie od twoich umiejętności wysokodochodowych. Musisz wiedzieć jakie samochody importować, jak je naprawiać i po jakiej cenie sprzedawać. Tak więc to, czy ten biznes jest opłacalny zależy indywidualnie od każdego, kto się tym zajmuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Import samochodów z zagranicy potrafi być niesamowicie dobrym biznesem. Wiele słyszy3o bogatych ludziach, którzy swój majątek zbudowali właśnie na handlu sprowadzonymi zza granicy samochodami. Jednak nie zawsze się to opłaca.

Są również ludzie, którzy prowadząc własny biznes zaczęli się "bawić" w import samochodów, tak naprawdę nie mając o tym zielonego pojęcia i żadnej praktycznej wiedzy jak poprawnie to robić. Tacy ludzie musieli dość szybko zamknąć biznes i wrócić do pracy na etacie.

Więc jeśli już chcesz się zająć importem samochodow to polecam ci po pierwsze zdobyć niezbędną wiedzę, a po drugie zbudowac poduszke finansową, poniewaz twoje zarobki zaleza jedynie od twoich umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wam. Dawno mnie tu nie było, dlatego skoro już wpadłem postanowiłem komuś pomóc. Po pierwsze - biznes importowy to nie zabawa i ktoś nie mający o tym zielonego pojęcia jedyne na co może liczyć, to kolejne minusy na koncie. Dlatego moim zdaniem najważniejszym aspektem prowadzenia swojego biznesu polegającego na sprowadzaniu samochodów zza granicy jest doświadczenie w tego typu operacjach. W internecie można znaleźć wiele kursów, czy też różnego rodzaju poradników o tym, jak poprawnie importować auta. Przede wszystkim zdobądź taką właśnie wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi