Skocz do zawartości
Gość Adam

Preparaty do prania tapicerki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam

Cześć. Mam samochód rodzinny Toyotę Corollę Verso i na co dzień ja albo żona wozimy w nim dzieciaki. Ostatnio przy myciu samochodu zauważyłem, że dzieciaki obkopały butami przednie fotele plus a to plama z czekolady a to plama z soku itp itd... chciałbym porządnie wyprać tapicerkę. Kupiłem Vanish ale wcale nie pomogło. Może ktoś polecić porządny preparat do tapicerki samochodowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olaf

Hej! Mi kiedyś facet ze sklepu z częściami polecił produkty z K2. Do tapicerki jest fajny produkt K2 Tapis. Można go kupić samego albo w zestawie ze szczotką myjącą i ściereczkami. Nie jest drogi bo kosztuje kilkanaście złotych a bardzo fajnie działa. Wypróbowałem go już na tapicerce z samochodu i na kanapie w domu. W obu przypadkach sprawdziło się świetlnie, wiec polecam z czystym sumieniem 🙃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek

Cześć chłopaki. Ja ostatnio kupiłem sobie kilka produktów sonax - w tym właśnie płyn do tapicerki i w 100% polecam. Kupiłem niedawno samochód w dobrym stanie mechaniczny, ale były właściciel i jego dzieciaki nie dbali o wnętrze.... te produkty naprawdę dały radę. Tapis z K2 jest dobry bo sam go kiedyś stosowałem, ale na poważniejszy i głębszy brud polecam bardziej sonax.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Mogę wam polecić 2 znane marki. Jest to K2 które szczególnie polecam i regularnie korzystam z ich produktów. Wysoka jakość i łatwa dostępność w prawie każdej stacji. Drugą marką jest Sonax, tutaj niestety jest nieco niższa półka, co przekłada się na jakość produktu, jednak moim zdaniem cena wszystko rekompensuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. K2 jest to jedna z najpopularniejszych marek różnego rodzaju produktów motoryzacyjnych. Jednak chciałbym zwrócić uwagę na jakość niektórych produktów od nich. Możemy natrafić na produkty z niższej jak i z wyższej półki więc doradzam ostrożność w doborze preparatów. Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moją sympatią jest K2. I to nie tylko akurat preparaty do prania tapicerki. Wszystkie ich produkty w jakiś sposob się wyrózniają. Niektóre są tańsze, inne droższe od konkurencji, jednak moim zdaniem dają one gwarancję jakości. ( wiem że brzmi jak reklama ale wierzcie mi, K2 mi za to nie płaci 😉 )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również mogę polecić markę K2 ( i mi również za to nikt nie płaci haha ) ponieważ cenią sobie oni jakość produktu, co skutecznie wpływa na efekty końcowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi